Grup Hepsi FanLari
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grup Hepsi FanLari

Hepsi fan club

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Hepsi'nin İnternetle Arası

2 posters
YazarMesaj
Cemreci_qız
Yéni üyé
Yéni üyé
Cemreci_qız

Hanqi Grup Üyesi : Cemre
SiteMiz nasıL..* : Süper
Grup Hepsi Fan : GHepsiFan.Forumm.Biz Üyesi/

Hepsi'nin İnternetle Arası Empty
MesajKonu: Hepsi'nin İnternetle Arası   Hepsi'nin İnternetle Arası EmptySalı Ara. 09, 2008 1:52 pm

Yasemin:Ben internetle baya haşır neşir oluyorum Gezerim, severim yani interneti
Eren: Genelde teknolojinin çok dışında bir insanım... evde bilgisayarım yok zaten. Kardeşim kullanır sadece. Ama mesela bir tane e-mail adresi alıp, aylarca bakmadığım oluyor. Kendi kendine gidiyor öyle. Sonra bir tane daha adres alıyorum. Şimdi kullandığımı da daha yeni aldım.Millete veriyorum e-mail adresimi bir şeyler yolluyorlardır belki ama ben bakmıyorum...
Gülçin: Ben interneti seviyorum, özellikle eve geldiğim zaman çok yorgun olduğum için fiziksel bir şeyler yapamıyorum... oturup internette geziniyorum
Cemre: Ben pek teknoloji özürlü değilim... Takip ediyorum. Teknolojik aletleri de merak edip kurcalarım. Bazen de bozabiliyorum tabi; ama yine de kurcalamaktan geri duramıyorum. İnternetle de ilgiliyimdir. Ama öyle hadi bugün neler olmuş, ne mail gelmiş falan türünde özel bir çabam yok.Arada bir eserse ilgileniyorum ve zaman ayırıyorum yani.
*JunioR*
| Sєкєя adмiη |
| Sєкєя adмiη |
*JunioR*

Hanqi Grup Üyesi : CemRe'mm
SiteMiz nasıL..* : süPer (:
Grup Hepsi Fan : Junior (buRak) adMin

Hepsi'nin İnternetle Arası Empty
MesajKonu: Geri: Hepsi'nin İnternetle Arası   Hepsi'nin İnternetle Arası EmptySalı Ara. 09, 2008 1:53 pm

Very Happy Tşrkler cemrenin ben teknoLoji özürlü değilim Lafına bayıLdm
http://ghepsifan.forumcanadien.org

Hepsi'nin İnternetle Arası
1 sayfadaki 1 sayfası